fbpx

Tvora ir jos projektas žiemą – pasiruošk namų darbus iš anksto

tvora-ir-tvoros-projektas-gigasta

Tvoros projektas – svarbus sprendimas, kuris priimamas ne per keletą vakarų. Tvora – tai didelė investicija, kuriai tinkamai pasiruošus, ne tik suteikiamas papildomas teritorijos ir artimųjų saugumas bei privatumas, tačiau taip pat sukuriama vizualiai estetiškai atrodanti aplinka, džiuginanti akį kiekvieną kartą grįžus į namus ar pažvelgus pro langą. Norint tikrai džiaugtis įgyvendintu projektu be papildomo galvos skausmo, patartina tvoros projektą įgyvendinti dar žiemą. Pateikiame atmintinę, kuria vadovaujantis, be vargo pasiruošite tvoros tvėrimo projektui.

Vienas pagrindini skirtumų, kodėl rekomenduojama pradėti ruoštis tvoros projektą dar žiemą – galima daug daugiau laiko ir dėmesio skirti projekto detalėms įgyvendinti. Žiemos laikotarpiu, kada užplūsta itin šalti ir gausių kritulių orai, tvorų meistrai pradeda stebėti ateinančių metų tendencijas, ruoštis medžiagas, bei galąsti įrankius naujai ateinančiam sezonui. Šiuo metu, dažnas meistras gali skirti kur kas didesnį dėmesį klientui, įsiklausyti į jūsų poreikius, o ir jūs galite be didelio vargo skirti šiam projektui daugiau dėmesio.

Dar žiemą pradėtas pildyti statybų sezono darbų kalendorius, greitai užsipildo, todėl iš anksto susisiekus, galima atrasti būtent jums tinkamą darbų atlikimo laiką, kada būtų vykdomas tvoros montavimas. Priklausomai nuo tvoros tipo, tvoros montavimas gali trukti nuo 4 iki 8 savaičių. Juk visi norime savo laiką planuoti, tiesa?

Svarbu atkreipti dėmesį į pasiūlytą tvoros projekto sąmatą. Būtina kritiškai vertinti kainos pasiūlymą ir jį lyginti su rinkos kaina. Pasitaiko atvejų, kada kai kurios tvorų spendimus siūlančios įmonės, norėdamos užsitikrinti darbų gausą pavasario laikotarpiu, pasiūlo ypač mažą kainą už tvoros projektą. Ypač maža kaina vėliau atsiliepia bloga darbų kokybe, prastos kokybės medžiagomis, o finale darbams beužsibaigiant, dar ir pakelta tvoros projekto kaina. Ne veltui liaudies išmintis sako, jog „už dyką tik skylė barankoje“.

tvora-ir-tvoros-montavimas-gigasta

Net ir nusprendus pradėti tvoros projektą dar žiemą, galima pasimesti savo paslaugas siūlančių tvorų meistrų gausoje. Tvora ir jos įgyvendinimu besidžiaugiantys klientai dažnai palieka atsiliepimus, todėl būtina peržiūrėti  įmonės atsiliepimų skiltis socialinių tinklų bei rekvizitai.lt puslapiuose.

Praktika rodo, jog daugelis klientų nors ir peržiūri atsiliepimus, dažnai pamiršta patikrinti rekvizitai.lt duomenis. Atkreipkite dėmesį įmonės kreditingumą, darbuotojų skaičių bei, žinoma, įmonės veiklos amžių. Patikimų tvorų meistrų komandą sudaro daugiau nei 5 meistrai – taip užtikrinama tiek darbų kokybė, tiek darbų atlikimas pagal nustatytus terminus. Parašėme atskirą straipsnį, kuriame detaliai pateikiame į ką būtina atsižvelgti renkantis patikimus tvorų meistrus, skaityti galite paspaudę čia.

Didžioji dalis svarbiųjų darbų jau atlikta. Patikimi tvorų meistrai padės išsirinkti tvoros sprendimą, kad tvora išpildytų jūsų lūkesčius. Tačiau gali būti, jog tvoros statyboms gali prireikti savivaldybės ar kaimynų sutikimo. Ir tai nėra taip greitai įgyvendinama, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Kaimynas gali nesutikti statyti aukštesnę tvorą, nei buvo numatyta, todėl būtina dar pirmoje tvoros projekto stadijoje nuspręsti kokios tvoros norima, o tvorų meistrai patars, ar reikalinga kreiptis į kaimynus ar savivaldybę leidimui gauti.

Nepalikite tvoros projekto darbų pavasariui – pradėkite organizuoti dar žiemą!

Viskas iš vienų rankų – nuo jūsų lūkesčių išgryninimo ir tvoros projekto iki tvoros montavimo bei palaikomojo serviso.