fbpx

Tvorų meistrai – kaip išsirinkti patikimus?

tvoru-meistrai-kaip-issirinkti-tinkamus
Nuspręsti apsitverti savo kiemą tvora – rimtas sprendimas, kuriam tinkamai nepasiruošus, galite išeikvoti papildomų nervų bei ištuštinti piniginę veltui. Nors rinkoje gausu kiemo aptvėrimo sprendimus siūlančių įmonių ar pavienių meistrų, ne visi gali pasiūlyti kokybiškas paslaugas. Prieš išsirenkant tinkamus tvorų meistrus, būtina atsižvelgti į keletą aspektų, kurių dažnas, deja, pamiršta patikrinti. Pateikiame atmintinę, į kurią atsižvelgus, pasirinkti tvorų meistrai Jūsų nenuvils.

Dar prieš susisiekdami su tvorų įrengimo paslaugas teikiančiais specialistais, peržiūrėkite atsiliepimus rekvizitai.lt bei įmonių socialinius tinklus, kuriuose taip pat talpinami atsiliepimai. Pasitikėjimą kelianti įmonė nebijo viešinti savo atsiliepimų. Darbų atlikimo trukmė, sąmatos pateikimas, kokybė, aptarnavimas ir bendravimas – pagrindiniai vertinimo kriterijai į kuriuos būtina atsižvelgti.

Patikrinkite įmonės rekvizitus

Būtina atkreipti dėmesį į įmonės gyvavimo amžių ir kreditingumą, kurį nesunkiai galite patikrinti rekvizitai.lt. Pasitaiko pavienių atvejų, kurių metu trumpai dirbančios ir turinčios finansinių problemų įmonės, pasiūlo pigesnį tvoros aptvėrimo sprendimą ir dingsta su kliento sumokėtu avansu. Dažnu atveju, šios įmonės sukelia įmonės bankrotą, pakeičia pavadinimą ir toliau dirba, o klientas gali likti be tvoros sprendimo ir sumokėtų pinigų. Būtina būti budriu ir tikrinti informaciją, nes kompetentingi tvorų meistrai dirba ne vienerius metus ir yra patikimi.

kiemo-vartai-gigasta

Pirminis bendravimas ir sukeltas įspūdis dažnai parodo, kokia darbo kultūra yra įmonės viduje. Savo darbuotojus ir klientus gerbiantys tvorų meistrai, visada paliks gerą pirmąjį įspūdį. Tai ypač svarbus rodiklis – tvoros montavimas netrunka vieną naktį, tad malonus bendravimas viso montavimo metu yra sąlyga į kurią būtina atsižvelgti.

Ar pastebėjote atvejų, kada sudaryta darbų sąmata darbų pabaigoje ženkliai padidėja? Patikimi tvorų meistrai ir juos samdančios įmonės sugeba numatyti reikiamų priemonių kiekį, pateikti aiškią ir detalią sąmatą, o, svarbiausia, darbų pabaigoje jos nekeisti.

Nekompetentingi tvorų meistrai dažnai vėluoja ir neatlieka darbų laiku. Praktika rodo, jog įprasto tipo tvoros montavimo darbai gali trukti nuo 4 – 8 savaičių, o segmentinės tvoros montavimas – dar trumpiau. Neapsigaukite, jeigu jums pažadi tvorą sumontuoti per keletą dienų, labai tikėtina, jog darbų terminai prailgs, o jums teks keisti savo planus.

Tai vieni pagrindinių aspektų, į kuriuos būtina atsižvelgti, norint išsirinkti patikimą tvorų sprendimus siūlančią įmonę. Džiaugiamės, jog mūsų klientai aktyviai dalijasi teigiamais atsiliepimais apie mūsų komandos atliktus darbus. Jeigu ir Jūs ieškote patikimų tvorų meistrų – susisiekime!

Ieškote patikimų tvorų meistrų?

Mūsų profesionali komanda atsakys, patars, paskaičiuos nekintančią darbų sąmatą bei atliks darbus sutartu laiku!