fbpx

Ieškantiems išskirtinumo ir patvarumo viename – polisadinės tvoros!

polisadines-tvoros-Gigasta
Nusprendę įsirengti aptvėrimo sistemą sklype, dažnu atveju ilgai dvejojame, kokį sprendimą pasirinkti – ar saugumą ir aklinumą užtikrinantį, ar ne ką mažiau saugų, tačiau išsiskiriantį dizainu. Pastarojo tipo, polisadinės tvoros yra dažnas pasirinkimas pramonės sektoriuje, tačiau ne ką rečiau sutinkamas ir privačių kiemų teritorijose.

Horizontalių arba vertikalių profilių metalinės tvoros su rėmu, dar kitaip vadinamos polisadinės tvoros, yra tinkamiausias pasirinkimas ieškantiems nenuobodaus, bet tuo pat metu kokybiško ir ilgaamžio tvoros sprendimo. Polisadinės tvoros yra nesunkiai montuojamos, todėl vos apsisprendus norimą dizainą, neilgai trukus, tvora jau stovės jūsų kieme. Nors šios tvoros ir pasižymi lengvesniu montavimu, visgi tai pakankamai brangus sprendimas dėl naudojamų tvirtų ir kokybiškų metalo profilių.

Atviro tipo polisadinės tvoros yra aukso vidurys tarp kalviškų tvorų ir žaliuzi tipo tvorų, mat jų pagrindinė užduotis suteikti sklypui stilių ir užbaigtumo jausmą, antrame plane paliekant aklinumo iš išorės užtikrinimą.

Galimybė sukurti savo norimą polisadinės tvoros dizainą

Puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išskirtinio ir modernaus dizaino aptvėrimo sprendimo. Polisadinė tvora gali būti įvairių stilių, pritaikyta prie sklype esančių pastatų architektūros, tačiau tuo pat metu gali išsiskirti ir, lyg vyšnaitė ant torto, suteikti akcentą sklypui, kuris neliks nepastebėtas praeivių. 

Šios metalinės tvoros gali būti pritaikomos pagal individualius privatumo norus – galima reguliuoti tarpų aukštį tarp metalinių profilių, taip sukuriant įdomią ir išskirtinę tvoros konstrukciją, tačiau išlaikant privatumą teritorijoje.

Užtikrina kokybę ir patvarumą

Polisadinės tvoros konstrukcija yra gaminama iš metalo, kuris yra padengiamas cinkuota danga bei nudažomas milteliniu būdu pagal jūsų norimą spalvą iš plačios RAL spalvų paletės. Šis padengimas užtikrina atsparumą rūdims, korozijai ir ekstremalioms oro sąlygoms. Dėka metalo padengimo, tvora nereikalauja reguliarios priežiūros ar remonto, tačiau džiugina savo pirminiu vaizdu ilgus metus.

Didžiausias tvorų gamintojas pasaulyje „Betafence“ pažymi, jog polisadinės tvoros suteikia galimybę pasinaudoti savo kūrybiškumu ir įgyvendinti įvairiausias tvoros sprendimų idėjas. Jeigu ir jūs svajojate apie išskirtinį ir patvarų tvoros sprendimą, laikas įjungti savo vaizduotę ir pasinerti į tvoros idėjos išgryninimą!

Išskirtinis tvoros dizainas Jūsų namų jaukumui!

Išsiaiškinti, kuris polisadinės tvoros sprendimas geriausiai tinka jūsų sklypui, gali būti sudėtinga, todėl kviečiame susisiekti su mūsų ilgametę patirtį sukaupusiais specialistais, kurie atsižvelgs į jūsų sklype esančius objektus, norimą privatumo lygį bei padės apsispręsti išsirenkant tvorą!