fbpx
Pradžia » Vartų, vartelių gamyba

Vartų, vartelių gamyba

Gamykla Gigasta – vartų, vartelių ir tvorų gamybos ir montavimo profesionalai.

  • Fiziniams asmenims galime pasiūlyti itin konkurencingą kainą be jokių kompromisų kokybei. Galime įgyvendinti projektą pilnai nuo gamybos iki sumontavimo bei elektros darbų. Mūsų montuotojų komanda pasižymi profesionalumu, maloniu bendravimu, sąžiningumu.
  • Įmonėms teikiame vartų, vartelių, polisadinių tvorų gamybos paslaugas. Galime pasiūlyti platų asortimentą, konkurencingą kainodarą ir lanksčias sąlygas. Esate įmonė montuojanti tvoras, vartus, vartelius? Kreipkitės dėl abiems pusėms pelningo bendradarbiavimo.

Gamykla Gigasta, tiek dideliam, tiek mažam sklypui gali pasiūlyti platų asortimentą tinkantį prie teritorijos ypatumų ir jūsų norų. Nuo A iki Z išpildyta vartų ir tvorų gamyba, didžiulis skirtingų dizainų ir stilių asortimentas padės uždėti paskutinius jūsų sklypo įvaizdžio akcentus ir išpildyti jį 100%. 

Profesionalus komandos darbas gaminant vartus, vartelius ir tvoras, paremtas ne vienų metų gamybos patirtimi, užtikrins visapusišką privatumą, saugumą ir jūsų ramybę tiek gyvenamosioms zonoms, tiek verslo objektams. Pradedant gamyba ir baigiant montavimo darbais, profesionaliai ir operatyviai pasirūpinsime jūsų teritorijos aptvėrimu.

Kodėl Gigasta? 

Moderni – naudojami šiuolaikiški ir inovatyvus tvorų ir vartų gamybos metodai. 

Efektyvi – dirbant visai komandai, suvienijama daugelio metų patirtis ir tikslas į jūsų rankas perduoti aukščiausios kokybės gaminius.

Operatyvi – greitai gaminama produkcija be jokių eilių, už itin gerą kainą.

Gigasta vertybės skatina mūsų komandą ieškoti ir rasti geriausią, patogiausią, o gal net ir pigiausią variantą, ne tik atitinkantį, bet ir pranokstantį kliento lūkesčius.

Jūsų būstui reikalinga tvora ar vartai? Susisiekite telefonu nemokamai konsultacijai –  +370 670 58338.

Jūsų verslas ieško geriausio vartų sprendimo? Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime, pasiruošę pasiūlyti tinkamiausią sprendimą kainos ir kokybės atžvilgiu. Pakonsultuosime, pateiksime individualizuotus pasiūlymus ir padėsime išsirinkti. Bendradarbiaukime!

Turite klausimų? Parašykite mums:

*Nurodydami savo duomenis ir spausdami mygtuką „siųsti“ sutinkate, kad su Jumis susisieksime. Daugiau apie privatumo politikos taisykles skaitykite čia.

susisiekite gigasta

Ieškote geriausio sprendimo kiemo tvorai, vartams ar trinkelėms?