fbpx
Pradžia » Galerija

Atliktų darbų galerija

susisiekite gigasta

Ieškote geriausio sprendimo kiemo tvorai, vartams ar trinkelėms?

Medinė ar plieninė tvora?

Keletas esminių medinės ir plieninės tvoros skirtumų ieškantiems atsakymų:

Pagrindinis plieninės tvoros pranašumas yra tas, kad šio tipo tvoros dažnai yra ilgaamžiškesnės ir tvirtesnės esant ekstremalioms oro sąlygoms. Cinkuotas metalas ar skarda geriau atlaiko metų laikų temperatūrų ir kritulių pokyčius. 

Plieninė tvora

Pradinės plieninės tvoros išlaidos gali pasirodyti reišmingai didesnės, ypač palyginti su „pasidaryk pats“ galimybėmis. Tačiau per visą tvorų tarnavimo laiką plieninės tvoros yra nepalyginamai ilgaamžiškesnės lyginant jas su visais kitais tvorų tipais, nes jos tarnauja daug ilgiau, todėl yra ekonomiškai efektyvus ilgalaikis pasirinkimas. Žinoma, mūro, betono ar akmens variantai yra ilgaamžiškesni net ir už metalą. Tačiau tokio akytumo neišgausime su šiomis medžiagomis, kaip su plienu.

Tvoros montavimas

Medinės tvoros: ją paprasta montuoti. Verta įsidėmėti, kad mediena, ją sumontavus, traukiasi, o tai gali palikti nenumatytas tvoros sistemos spragas, tarpus, plyšius. Metalinės tvoros: gali būti sunkios, standžios ir kartais sudėtingai montuojamos. Norėdami išspręsti šią problemą, kai kurie gamintojai sukonstravo iš anksto surinktas sistemas, kad būtų lengviau jas įdiegti. Jų konstrukcinis dizainas lengvai pritaikomas prie nelygaus reljefo.