fbpx
Pradžia » Polisadinės tvoros

Polisadinės tvoros

Ieškote tvirto ir estetiško tvoros dizaino sprendimo viename?

Polisadinės, atviro tipo tvoros – modernus, šiuolaikiškas variantas stilingam ir akį traukiančiam jūsų teritorijos aptvėrimui sukurti. 

Renkantis polisadinės tvoros tipą, laisvę suteikia lankstumas laviruoti tarp kainos, stilių pasirinkimo, spalvų ir formų dizainų, siekiant susikurti aptvėrimą, apie kurį jau seniai svajojate. Gamykla Gigasta padės jums tai įgyvendinti lengvai ir už tikrai patrauklią kainą.

Vertikalių arba horizontalių profilių dizainas užtikrina lengvą, bet tvirtą ir patikimą konstrukciją. Tvorų sekcijos – lengvo montavimo, unikalaus, pagal jūsų skonį, dizaino ir kokybiškumo derinys, prisitaikantis prie sklype jau esančių pastatų ar kitų kiemo elementų. Gamybos metu dažais padengiami segmentai padeda apsaugoti tvorą nuo korozijos ir UV spindulių, taip užtikrinant ilgą tarnavimo laiką. Didesni tarpai ir geometrinio išdėstymo įvairovė nuo kaimynų nepaslėps, bet garantuotai sukurs estetišką įvaizdį, kurio pavydės praeiviai. O jei vis dėlto norėsis daugiau privatumo, platesnių profilių konstrukcija su mažesniais tarpais padės sukurti uždaros ir saugios erdvės pojūtį. Siūlome unikalius tvoros sprendimus, tinkančius tiek jums, tiek jūsų sklypui.

Gigasta – polisadinių tvorų gamybos ekspertai, siūlantys aukštos klasės ir protingos kainos santykį. Kilus abejonėms, profesionaliai pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti variantą, labiausiai atspindintį jūsų lūkesčius. Jūsų tvoros gamyba ir montavimas greitai ir kokybiškai, be jokių atidėliojimų. 

Ieškote tvoros verslui? Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime. Išskirtiniai pasiūlymai jūsų verslo sprendimams – laikas bendradarbiavimui!

Turite klausimų? Parašykite mums:

*Nurodydami savo duomenis ir spausdami mygtuką „siųsti“ sutinkate, kad su Jumis susisieksime. Daugiau apie privatumo politikos taisykles skaitykite čia.

susisiekite gigasta

Ieškote geriausio sprendimo kiemo tvorai, vartams ar trinkelėms?