fbpx

Domofonai ir jų galimybės

domofonai-gigasta
Domofonai, dar kitaip vadinami telefonspynėmis, tai išmanūs sprendimai, pakeičiantys įėjimo į namų ar komercinių patalpų valdymo patirtį. Priklausomai nuo įrengto domofono papildomų funkcijų, vos suskambėjus durų skambučiui, į mobiliajame telefone esančią programėlę galite gauti tiesioginį vaizdo skambutį bei matyti kas vyksta už jūsų durų. Atvyko svečiai, tačiau tu dar tik pakeliui namo? -Pasitelkus mobiliąją programėlę, galite valdyti ir atidaryti duris nuotoliniu būdu net ir nebūnant namuose. Skamba inovatyviai, tiesa?

Ir visai nenuostabu, kodėl vis daugiau žmonių pasirenka įsirengti domofonų sprendimus. Viena iš priežasčių – domofonai užtikrina papildomą saugumą. Jeigu jūs esate namų ar komercinių patalpų viduje, galite matyti ir kalbėtis su prie durų esančiu asmeniu, prieš nusprendžiant jam atidaryti duris. Tai gali būti naudinga siekiant užkirsti kelią nepageidaujamų asmenų patekimui, o ypač, galimiems įsilaužimams.

Kita priežastis, dėl kurios patartina apsvarstyti domofono įrengimą, yra patogumas. Telefonspynės įrengimas leidžia atidaryti duris nuotoliniu būdu, o tai ypač naudinga, jeigu jūs tuo metu užsiėmęs, nesate namuose arba tiesiog sergate ir negalite pakilti iš lovos.

Domofonų įvairovė

Pradėjus telefonspynių paiešką, galima nesunkiai pasimesti jų gausoje. Patartina, jog ši paieška prasidėtų dar statybų eigoje, kol kieme nėra paklotos trinkelės, nes gali būti reikalingi laidų išvedžiojimai. Jeigu, visgi, nusprendėte įsirengti telefonspynės sprendimą po statybų, netgi ir tam turime išeičių. Kad paieškos būtų lengvesnės, pateikiame gaires, kuriomis vadovaujantis domofonai ir jų funkcijos bus suprantamos kiekvienam.

telefonspynė-gigasta

Norintiems patirtį pakeičiančios inovacijos, patartina rinktis pasaulyje pirmaujančio vaizdo stebėjimo sistemos gamintojo Dahua domofonų komplektus, papildytus ne tik mikrofonu, bet ir vaizdo kamera, kuri į komplekte esantį monitorių transliuoja tiesioginį vaizdą. Kamera pasižymi papildomomis funkcijomis – apima platų matymo kampą bei naktinį matymą. Kitais atvejais, kai klientui nėra reikalingas monitorius, yra galimybė montuoti tik iškvietimo modulį, kuris per DMSS mobiliąją programėlę pasiekia vartotoją. Ši programėlė leidžia nuotoliniu būdu ne tik stebėti, bet ir atkurti transliuojamą vaizdą. Tokio tipo domofonai yra vis dažniau pasirenkami mūsų klientų.  

Dažnai klientai mūsų klausia, ar domofonai gali turėti papildomų funkcijų? – Gali! Pasirinkus papildomą išplėtimo modulį, per DMSS mobiliąją programėlę galima valdyti ne tik įėjimo duris, bet ir kiemo vartelių elektrinę skląstį, o, svarbiausia, pačius kiemo vartus. Šis sprendimas galimas, kai yra išvedžioti laidai nuo namų iki kiemo vartų, todėl dar statybų eigoje klientams rekomenduojame apsvarstyti papildomas projekto detales bei domofono pasirinkimą. Jeigu laidai nėra išvedžioti, kiemo vartai ir varteliai gali būti valdomi WiFi ir GSM modulių pagalba.

Visais atvejais, dar statybų eigoje konsultuojame dėl domofonų laidų pasirinkimo ir jų poreikio, kad pasirinktas domofonas veiktų sklandžiai ir montavimo eigoje nekiltų netikėtų problemų.

Jeigu tik pasibaigus statybų projektui, kuriame nėra numatyti domofono laidai bei pravedimo galimybės yra ribotos, pradėjote svarstyti apie telefonspynės įsirengimą, tam taip pat yra išeitis. Galime pasiūlyti domofono iškvietimo modulį su akumuliatoriumi, kuriame yra integruoti mikrofonas ir garsiakalbis. Šis sprendimas turi IP65 saugumo protokolą – yra atsparus vandeniui, o veikimas yra pagrįstas belaidžiu 2.4G WiFi ryšiu. Visgi, šis sprendimas reikalauja papildomos priežiūros – būtina akumuliatorių krauti kas 3 – 6 mėn., o, svarbiausia, nėra galimybės integruoti kiemo vartelių elektrinės sklendės ir kiemo vartų atidarymo galimybės.

Norite įsirengti inovatyvų domofono sprendimą?

Padėsime užtikrinti papildomą saugumo ir patogumo lygį nuo poreikių išgryninimo iki montavimo!